Contacten

Graag bewerken wij uw aanvragen. Gebruikt u alstublieft het volgende formulier en stuurt u ons een e-mail of belt u ons. Wij verheugen ons op uw aanvragen.

 

SCC Bevrachting B.V.
Koddeweg 35
3194 DH Hoogvliet-Rotterdam

info@scc-rotterdam.com

Tel.: +31-10-294 44-33
Fax: +31-10-294 44-73

 

SCC Bevrachting B.V. Rotterdam

Erik Romsom, Sales- & Office Manager
Tel. +31 (10) 294 4-433, Fax +31 (10) 294 4-373, sales@scc-rotterdam.com

Ronald van der Valk, Transportplanner
Tel. +31 (10) 294 4-433, Fax +31 (10) 294 4-373, planning@scc-rotterdam.com

Ashna Ramlal, Transportplanner
Tel. +31 (10) 294 4-433, Fax +31 (10) 294 4-373, planning@scc-rotterdam.com

Jolanda Rosmolen, Transportplanner
Tel. +31 (10) 294 4-433, Fax +31 (10) 294 4-373, planning@scc-rotterdam.com

Stephanus Trouwborst, Transportplanner
Tel. +31 (10) 294 4-433, Fax +31 (10) 294 4-373, planning@scc-rotterdam.com

Leroy van de Voort, Transportplanner
Tel. +31 (10) 294 4-433, Fax +31 (10) 294 4-373, planning@scc-rotterdam.com

Opdrachten Rotterdam planning@scc-rotterdam.com

Raad van bestuur

Carsten Daebel, Raad van bestuur
Tel. 0421-5 20 53-11, Fax 0421-5 20 53-24, carsten.daebel@scc-bremen.com

Claus Daebel, Raad van bestuur
claus.daebel@scc-bremen.com

logistiek Management

Jan Dunemann, logistiek manager
Tel. 0421-5 20 53-10, jan.dunemann@scc-bremen.com

Sales

Erik Romsom, sales
Tel. +31 (10) 294 4-433, sales@scc-rotterdam.com

Jan Dunemann, logistiek manager
Tel. 0421-5 20 53-10, sales@scc-bremen.com

Planning Bremen

Tobias Weber, Hoofd planning
Tel. 0421-5 20 53-20, tobias.weber@scc-bremen.com

Adrian Kemp, Transportplanner
Tel. 0421-5 20 53-30, dispobre@scc-bremen.com

Uwe Griesbach, Bahn Kombi
Tel. 0421-5 20 53-22, bahn@scc-bremen.com

Raoul Toewe, Transportplanner
Tel. 0421-5 20 53-32, dispobre@scc-bremen.com

Inga Stickan, Transportplanner
Tel. 0421-5 20 53-14, dispobre@scc-bremen.com

Mercedes Fischer, Transportplanner
Tel. 0421-5 20 53-16, dispobre@scc-bremen.com

Gabriel Akyüz, Transportplanner
Tel. 0421-5 20 53-17, dispobre@scc-bremen.com

Tanja Dassler, Transportplanner
Tel. 0421-5 20 53-81, dispobre@scc-bremen.com

Opdrachten Bremen 
dispobre@scc-bremen.com

Opdrachten Bahn Kombi bahn@scc-bremen.com

Planning Hamburg

Matthias Stelling, Transportplanner
Tel. 040-30 23 86-25, matthias.stelling@scc-bremen.com

Veronika Tafelsky, Transportplanner
Tel. 040-30 23 86-13, dispoham@scc-bremen.com

Nadine von Ellm, Transportplanner
Tel. 040-30 23 86-14, dispoham@scc-bremen.com

 

Opdrachten Hamburg dispoham@scc-bremen.com

Planning Rhein-Neckar

Lutz Havenstein, Hoofd planning en sales
Tel. 06237-9245656, lutz.havenstein@scc-bremen.com

Sven von Selchow, Transportplanner
Tel. 06237-9245656, dispomhm@scc-bremen.com

Margitta Heigel, Transportplanner
Tel. 06237-9245656, dispomhm@scc-bremen.com

Boekhouding

Kathy Meyer-Doerner, Hoofd van de boekhouding
Tel. 0421-5 20 53-13, Fax 0421-5 20 53-71, kathy.doerner@scc-bremen.com

Norman Ziebell
Tel. 0421-5 20 53-33, Fax 0421-5 20 53-71, buchhaltung@scc-bremen.com

Afrekening

Ines Kämena, Afrekening
Tel. 0421-5 20 53-50, Fax 0421-5 20 53-72, abrechnung@scc-bremen.com

Birte Großkopf, Afrekening
Tel. 0421-5 20 53-12, Fax 0421-5 20 53-72, abrechnung@scc-bremen.com

Yvonne Lorenzen, Afrekening
Tel. 0421-5 20 53-54, Fax 0421-5 20 53-72, abrechnung@scc-bremen.com

Werkplaats

Wilfried Vogt, Hoofd werkplaats
Tel. 0421-5 20 53-19, Fax 0421-5 20 53-21, wilfried.vogt@scc-bremen.com

Torben Kraack, Werkplaats
Tel. 0421-5 20 53-23, werkstatt@scc-bremen.com

Loods

 

Deniz Cengiz, Dispatch magazijn

Tel. 0421-5 20 53-18, Fax 0421-5 20 53-21, lager@scc-bremen.com

Opdrachten loods lager@scc-bremen.com